Ragnarök 1: Vlk Fenri


Odin Helgheim

První díl epické komiksové ságy plné vikingů a monster

První díl ságy o boji mladého vikinga s mocnými silami

Ubba si žije radostně a spokojeně. Má milující matku, nadaného staršího bratra, ke kterému obdivně vzhlíží, i dobré přátele. Jak dlouho ale tato idyla vydrží?

Příběh začíná ve vesničce, kde si mladý Ubba užívá venkovského života. Jeho bratr Höd je zručný stavitel lodí, za matku má náruživou bojovnici Gunnhild se zrzavými vlasy. Celá vesnice se schází, aby přivítala jeho mlčenlivého a nezlomného otce Herjana, který se právě vrátil z dobyvačné výpravy. Za hradbami ale číhá tajemná hrozba a brzy tragicky obrátí jejich život naruby. Jen Ubba s pomocí mladé vědmy Thyry může své vesnici i zbytku světa vrátit mír.

Číst více
369 Kč Doporučená cena
V prodeji

Další tituly z řady "Ragnarök"

Detailní informace

Počet stran 144
Ke stažení pdf Ukázka.pdf
Datum vydání 16.02.2023
Formát 170x240 mm
Hmotnost 0,552 kg
Jazyk čeština
Ilustrátor Odin Helgheim
Číslo dílu 1
Řady Ragnarök
Původní název Ragnarök. Bok 1 Fenrisulven
Původní jazyk norština
Překladatel Jitka Jindřišková
EAN 9788074075438
Věk od 10
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Autor knihy

Odin Helgheim Odin Helgheim

Odin Helgheim


Helgheim Odin (nar. 1996) pochází ze Sandefjordu, ale vyrůstal také ve Spojených státech. Tam se začal vášnivě zajímat o komiksy, které sám také začal kreslit. Jeho účet na Instagramu @studio_odin má přes 200 000 sledujících. Na něm se snaží inspirovat i ostatní, aby vzali do ruky tužku a tvořili vlastní komiksy. Ragnarok – Vlk Fenri je jeho první knihou a zároveň prvním dílem dobrodružné řady.

Zobrazit profil autora