Chtěj Marsej
Brunhilda Bujabéza

Vyberte typ vydání

Naše ilustrátorka Brunhilda si jednou vyrazila do Marseille za píšící Bujabézou a vznikl z toho netradiční průvodce nejen po tomhle městě, ale i po dalších místech v jižní Francii. Dozvíš se třeba o lidech, co mění Marseille k lepšímu, kam chodí marseillský pankáči na karaoke anebo nejpeprnější historky z muzea Středozemí Mucem, kde Bujabéza pracovala. Tak si sedni někam na sluníčko, dej si něco dobrého k pití a Chtěj Marsej, ne asi!

Tento moderní průvodce po Marseille a Provence chce ukázat, že Francie není jen navoněná levandule, Paříž a víno. Dvě stě stránek originálních textů, fotek a ilustrací, které představí Franciii s jejími současnými problémy a s lidmi, co je chtějí řešit. Ale dojde i na turistiku a na srandy. Kromě obsahu si dáváme záležet i na provedení, takže Chtěj Marsej do svojí knihovny!

Bujabéza: Novinářka, pozorovatelka, kustodka a exstážistka, která zjistila, že se dají dělat i zábavnější věci než koukat do zdi a počítat tužky v parlamentních skladech. Blog Bujabéza (https://bujabeza.com/) a tato knížka jsou toho důkazem.

Brunhilda: Ve dne digitální stratég, v noci ilustrátorka. Nedávno se zakoukala do knih a pochopila, že tahle láska bude ta pravá! A tak si šetří na věno, aby si ji za ženu vzalo pravý kafkovský drama. Jak to dopadne? Sledujte na Instagramu @brunhildailustration! 

ISBN 978-80-7407-418-9